English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

امیدوارم دلنوشته های امام رضایی موجب تثبیت پاکی ها در جامعه شود

امیدوارم دلنوشته های امام رضایی موجب تثبیت پاکی ها در جامعه شود
حسن نژاد گفت: امید دارد جشنواره نامه ای به امام رضا(علیه السلام) و این دلنوشته های امام رضایی زمینه ساز جاری و ساری شدن سیره ائمه معصومین(علیهم السلام) و تثبیت پاکی ها در جامعه شود.

به گزارش خبرنگار ما، «حسین حسن نژاد» شامگاه (4شهریور) در آئین اختتامیه چهاردهمین جشنواره نامه ای به امام رضا(علیه السلام) از سری برنامه های بنیاد بین المللی امام رضا(علیه السلام) در بابل اظهار کرد: امروز در دنیایی مملو از ارتباطات به شیوه های نوین برگزاری جشنواره ای با موضوع دلنوشته ای به امام مهربانی ها و بکار بستن ابزار هنر کاری بسیار ارزشمند است.

 

وی با بیان اینکه انسان با نوشتن چند سطر با خدای خود ارتباط معنوی برقرار می کند، افزود: این نوع ارتباط زیباترین شیوه ارتباط است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ابراز امیدواری کرد جشنواره نامه ای به امام رضا(علیه السلام) و این دلنوشته ها زمینه ساز جاری و ساری شدن سیره ائمه معصومین(علیهم السلام) در زندگی ما شود.

 

وی خاطرنشان شد: امید دارد دلنوشته های امام رضایی موجبات تقویت و تثبیت پاکی ها را در جامعه فراهم آورد.

 

حسن نژاد گفت: انسان برای رسیدن به حقیقت ارتباط با خدا از زبان هنر استفاده می کند و هنر و عرفان در کنار هم قرار می گیرند آنگاه عروج و پیوستگی انسان به حقیقت واقعی اش اتفاق می افتد.

 

وی با بیان اینکه دلنوشته ها فرصتی است تا انسان با خدا پیوند عمیق تری پیدا کند، ادامه داد: خداوند متعال در میان ما انسان ها نمادهایی گذشته تا از غربت به غریبی و نزدیکی برسیم و امام رضا(علیه السلام) یکی از این نمادها است.

 

گفتنی است، بیانیه هیئت داوران چهاردهمین جشنواره نامه ای به امام رضا(علیه السلام) به نمایندگی از داوران مرحله اول و نهایی توسط مریم رزاقی در آئین اختتامیه این جشنواره قرائت شد و همچنین داوران این جشنواره مورد تجلیل  و تکریم قرار گرفتند.

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.